To nejlepší z New Yorku + OSN + OUTLETOVÉ NÁKUPY (letecky z Prahy)

cena od 34 990 Kč termín: 04.04.2018 délka: 6 dní (zájezd č. 452952)

6 - denní zájezd

Jedinečný poznávací zájezd s průvodcem, který vás provede New Yorkem jako místní. Vychutnáte si pohled na Brooklynský most, projedete se k soše Svobody, projdete se po Wall Street, zrelaxujete v Central Parku, užijete si výhled z Empire State Building a navíc nahlédnete do interiérů světoznámé budovy OSN. Nečekejte, sbalte kufry a zažijte s námi Ameriku!

Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Časy příletu a odletu jsou určeny aktuálním letovým řádem. Ubytování je vždy možné po 14. hodině, do této doby je možné si na hotelu uschovat zavazadla.


V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně.


Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.

Podmínky pro přepravu zavazadel :

Zavazadlo v ceně zájezdu  – malé kabinové zavazadlo o hmotnosti do 8 kg a max. rozměrech 55 x 35 x 22 cm, včetně držadla, postranní kapsy a kol (toto zavazadlo si lze vzít na palubu letadla)

Zavazadlo v ceně zájezdu  – odbavované zavazadlo o hmotnosti do 23 kg a o rozměrech, jejichž součet nesmí přesáhnout 157 cm (toto zavazadlo bude odbaveno do úložného prostoru)

Vstupné :
Tyto vstupenky do vybraných památek a případné fakultativní výlety si můžete před zájezdem u nás přiobjednat. S možností prohlídky je počítáno v programu zájezdu. Klienti, kteří se prohlídky nezúčastní, mohou tento čas využít např. vlastním volným programem:

Empire State Building

Dospělý 1 520 Kč
Dítě 1 410 Kč
Senior 1 410 Kč

Plavba k soše Svobody, vč. vstupu do podstavce

Dospělý 520 Kč
Dítě 260 Kč
Senior 400 Kč

Muzeum 11/9 Memorial

Dospělý 730 Kč
Dítě 480 Kč
Senior 570 Kč

Woodbury Common Premium Outlets bus

Dospělý 1 240 Kč
Dítě 650 Kč

Sídlo OSN

Dospělý 1 550 Kč

Cestovní pojištění :
EASY (48 Kč / den / osoba)
UNIVERSAL + STORNO (130 Kč / den / osoba)
Srovnání pojištění

Ubytování: hotel ***

Stravování: snídaně

Doprava: letecky

Tento zájezd již nenabízíme.

Pozice hotelů a letovisek jsou pouze orientační a nemusí být ve všech případech zcela přesné.

Program zájezdu

0. - 0. den:
1. den:Po příletu do New Yorku využijeme odpolední čas k prohlídce Times Square nebo například světoznámé Broadway.  Přílet do  New Yorku v odpoledních hodinách (šestihodinový časový posun), transfer na hotel. Prohlídku města, které nikdy nespí, začneme na Times Square   s gigantickými světelnými billboardy, které je nazýváno také srdcem či křižovatkou světa, a projdeme se po nejdelší newyorské ulici Broadway , na které je největší koncentrace divadel vůbec. Čas na občerstvení, posezení. Návrat na hotel v pozdních večerních hodinách s průvodcem nebo individuálně.
2. den:Tento den vás čeká to nejdůležitější z historie i současnosti města - majestátní socha Svobody, impozantní Brooklynský most, proslulá Wall Street nebo osobité Chinatown.  Dnešní den začneme jednou z nezbytností, kterou nevynechá žádný turista v New Yorku,  plavbou lodí na Liberty Island , na kterém majestátně stojí socha Svobody. Během plavby uvidíme také „ostrov nadějí“ Ellis Island, na kterém se nacházel imigrační úřad, kudy prošly milióny lidí toužících po splnění svého amerického snu v „novém světě“. V  ceně plavby je také vstup do podstavce nejznámější sochy světa a rovněž vstup do Muzea Imigrace na Ellis Island. Poté se vydáme tam, kde tepe finanční srdce New Yorku, na známou třídu Wall Street, na které je největší koncentrace bank a burz na světě. Uvidíme Federal Hall se sochou George Washingtona, která označuje místo, kde první americký prezident složil v roce 1789 svou přísahu, a také impozantní budovu Newyorské burzy. Kolem překrásného novogotického kostela Trinity Church a nejstaršího newyorského kostela a zároveň jediného dochovaného  kostela  koloniální doby St. Paul Chapel dorazíme až na nejsmutnější místo novodobé historie, hlubokou jámu po věžích Světového obchodního centra, tzv. Ground Zero, na jejímž místě dnes stojí památník obětem 11. září a také nové  Muzeum 9/11 Memorial , které zájemci budou moci navštívit. Přesuneme se k  newyorské Radnici , ve které v současné době sídlí místní starosta. Hluboko do paměti se vám vryje pohled na Brooklynský most, který byl v době svého otevření nejdelším visutým mostem na světě a jemuž Newyorčani přezdívají „ocelová harfa“. Abychom poznali pestrou směsici obyvatel New Yorku, bude naší další zastávkou Čínská čtvrť, kde si prohlédneme místní buddhistický chrám a nasajeme exotickou atmosféru. Hlavní tepnou čínské čtvrti je ulice  Canal Street , kde se dají nakoupit značkové produkty za nízké ceny, nejedná se ovšem o originály. Prohlídku zakončíme v  italské čtvrti Little Italy, kde měla dříve sídlo newyorská mafie, kterou přibližuje román a  film Kmotr . Ve večerních hodinách návrat na ubytování.
3. den:Dopoledne věnujeme prohlídce hlavního sídla OSN. Odpoledne uvidíme například prosulé Rockefellerovo centrum, pulzující Pátou Avenue či impozantní Empire State Building. Ráno nás čeká komentovaná prohlídka hlavního sídla Organizace spojených národů (OSN), celosvětově významné organizace, jejímž cílem je zachování světového míru. Během prohlídkového okruhu uvidíme např. majestátní zeleno-zlatý sál Valného shromáždění, Jednací sál Rady bezpečnosti nebo množství uměleckých děl s tématem světového míru. Poté se vydáme na Pátou Avenue s obchody značek zvučných jmen až k jedné z předních newyorských atrakcí, světoznámému Rockfellerovu centru, kde tluče srdce města, v zimě se bruslí na místním kluzišti a pro každého návštěva je povinností fotografie před pozlacenou sochou Prométhea. Uvidíme také nedalekou Katedrálu svatého Patrika, která je jakýmsi malým vydáním kolínského dómu a sídlem katolického arcibiskupa. Následně se přesuneme do zelených plic New Yorku, známého Central Parku, kde potkáme běžce, cyklisty, chůvy s dětmi na procházce nebo profesionální „dogwalkers“ venčících mnoho psů najednou. Během naší procházky později uvidíme také architektonicky zajímavou budovu Guggenheimova muzea, které se přezdívá „obří vývrtka“ nebo jedno z největších amerických muzeí – Metropolitní muzeum se sbírkou čítající zhruba dva miliony exponátů. Po odpočinku přímo v centru zelených plic New Yorku se pak metrem přesuneme k jednomu z nejznámějších newyorských mrakodrapů Empire State Building, kde mohou zájemci navštívit vyhlídku v 86. a 102. patře . Návrat na hotel v pozdních večerních hodinách s průvodcem nebo individuálně.
4. den:Tento den si užijí milovníci nákupů. Pokud nakupování není váš šálek kávy, můžete zhlédnout některý ze slavných broadwayských muzikálů nebo rozšířit své obzory v jednom z mnoha muzeí.    New York není jen zajímavým kusem americké historie ale také  městem, ve kterém se dobře  nakupuje. Za nejlepšími a cenově nejvýhodnějšími nákupy jezdí jak turisté, tak místní do outletových center, která se nacházejí v blízkosti velkých měst. I my se do jednoho takového vypravíme a nakupovat budeme moci ve více než  200 obchodech nejrůznějších značek . Komu nákupy nebudou po chuti, čeká ho individuální program v New Yorku, který může využít k návštěvě muzeí , procházkám nebo třeba ke zhlédnutí některého ze slavných  broadwayských muzikálů  (o případných možnostech zajištění vstupenek na muzikál se informujte v CK).
5. den:Pobyt zakončíme  v afroamerické čtvrti Harlem. Na své si přijdou fanoušci filmu Sestry v akci i milovníci suvenýrů.  Dnešní den bude patřit  newyorské afroamerické  čtvrti Harlem, která je proslulá nedělními  gospelovými bohoslužbami  v baptistických kostelech. Zájemci se mohou jedné z působivých bohoslužeb ve stylu filmu  „Sestra v akci“  zúčastnit a odnést si tak nezapomenutelný zážitek. Po bohoslužbě si společně prohlédneme hlavní tepnu kdysi nebezpečného Harlemu se spoustou obchodů, restaurací a také proslulým divadlem Apollo, ve kterém začínala nejedna hvězda černošského nebe. V harlemských ulicích, ve kterých vystupovali takoví  umělci jako Duke Ellington nebo Louis Armstrong  a kde se zrodil  jazz , je také možnost ochutnat vynikající kuchyni a výhodně nakoupit.  V odpoledních hodinách transfer na letiště a odlet zpět do ČR.
6. den:Přílet do ČR  v odpoledních hodinách. 


Podobné zájezdy v této destinaci

34 990 Kč
Základní cena od 34 990 Kč

To nejlepší z New Yorku + OUTLETOVÉ NÁKUPY (letecky z Prahy)

FirstMinute
USA, New York
Jedinečný poznávací zájezd s průvodcem, během kterého uvidíte to nejzajímavější z New Yorku. Projedete se lodí až k Soše Svobody, z Manhattanu si vychutnáte pohled na Brooklynský most, projdete se po Wall Street i Broadwai, zrelaxujete v Central Parku a na výhled z Empire State Building nezapomete. Nečekejte,…
termín: 22.05.2019 délka: 6 dní
42 990 Kč
Základní cena od 42 990 Kč

To nejlepší z New Yorku + DEN NEZÁVISLOSTI (letecky z Prahy)

FirstMinute
USA, New York
Jedinečný poznávací zájezd s průvodcem, během kterého uvidíte to nejzajímavější z New Yorku a oslavíte Den nezávislosti. Projedete se lodí až k Soše Svobody, z Manhattanu si vychutnáte pohled na Brooklynský most, projdete se po Wall Street a vzpomínku na výhled z Empire State Building nezapomente. Poznávejte…
termín: 01.07.2019 délka: 6 dní
41 990 Kč
Základní cena od 41 990 Kč

Hilton Times Square ****, New York

USA, New York
New York je nefalšovaným středobodem amerického snu. Kdo chce tenhle novodobý Babylon pochopit, musí jej zažít – vstřebat jeho výšku, velkolepé mosty, klokot ulice, uvolněnost a zdánlivou bezstarostnost jeho obyvatel. New York je také symfonií barev a zvuků klaksonů či ječení sirén. New York elektrizuje,…
termín: 19.10.2018 délka: 5 dní

Nabízí

Radynacestu, s.r.o.

Radynacestu, s.r.o.

Nádražní 982/104
70200 Ostrava - Moravská Ostrava
telefon: 608411165

Zájezd již není v nabídce

Další nabídka v této destinaci

Aktuální počasí

Dallas 12 °C
Las Vegas 8 °C
Los Angeles 14 °C
Miami 23 °C
New York 6 °C
New York, La Guardia 9 °C
San Diego 13 °C
San Francisco 11 °C
Washington 8 °C

Základní informace

USA

USA
Hlavní město: Washington
Počet obyvatel: 268 224 254
Měna: USD
Rozloha: 9,384,658 km2

Místopisy

  • New York

    Praví Newyorčané jsou přesvědčeni, že jejich město je středem světa. S oblibou přitom poukazují na světoznámé panoráma New Yorku s nebetyčnými mrakodrapy, centrum mezinárodního…

  • Kalifornie

    Kalifornie se nachází na západním pobřeží Spojených států. Je nejlidnatějším a třetím největším americkým státem (po Aljašce a Texasu; rozloha: 414 000 km2). Kdyby byla samostatnou…

zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://usa.vasezajezdy.cz/zajezdy/to-nejlepsi-z-new-yorku-osn-outletove-nakupy-452952/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://usa.vasezajezdy.cz