PERLY ZÁPADU USA

cena od 69 990 Kč termín: 01.10.2018 délka: 13 dní (zájezd č. 279713)

13 - denní zájezd

GRAND KAŇON, MONUMENT VALEY, BRYCE KAŇON, ZION KAŇON, DEATH VALLEY, YOSEMITSKÝ NP a LOS ANGELES, HOLLYWOOD, LAS VEGAS A SAN FRANCISCO.
Strhující krajina amerického západu – krajina rudých skal, žhavých pouští, hlubokých kaňonů, vysokých pohoří a hučících vodopádů, třpytivá velkoměsta jako Los Angeles a San Francisco a hlavní město zábavy Las Vegas, to všechno a mnoho dalšího vás čeká na tomto zájezdu.

Ubytování: hotel **

Stravování: snídaně

Doprava: letecky

Nejbližší volné termíny

termín od termín do počet dní cena od Rezervace
01.10.2018 13.10.2018 13 69 990 Kč rezervovat

Pozice hotelů a letovisek jsou pouze orientační a nemusí být ve všech případech zcela přesné.

Program zájezdu

1. den:Odlet z Prahy – přílet do Los Angeles, transfer do hotelu, nocleh.
2. den:Hollywood: slavná Universal Studios – lokalita největších filmových studií na světě. Tramvajová projížďka s výkladem vám ukáže, kde a jak se filmy natáčejí – zvuková studia, předvedení speciálních efektů a ukázky z filmů jako Ztracený svět a Jurský park. Nocleh.
3. den:Rano prohlídka města – procházka po Hollywood Boulevard a návštěva Mann´s Chinese Theater, kde najdete otisky rukou a podpisy mnoha slavných hvězd otisknuté venku na chodníku. Beverly Hills, centrum, obchodní čtvrť a Mexická čtvrť. Později odpoledne příjezd do Laughlinu, volný čas na procházku po březích řeky Colorado nebo na hazard? Nocleh.
4. den:Přejezd ke Grand kaňonu – mimořádnému geologickému fenoménu. Procházka podél South Rim, abyste shlédli jeden z nejkrásnějších divů světa, který je výsledkem miliony let působící eroze vody a větru. Řeka Colorado – jeden z vrcholů naší cesty, teče 4.500 stop dole. Možnost letu nad kaňonem helikoptérou s výkladem. Nocleh ve Flagstaffu.
5. den:Odjezd do Monument Valley, kde se octnete obklopeni tmavě červenými kopci. Zde byla filmována řada westernů a kovbojek. Na této pouštní planině 25 mil dlouhé a 16 mil široké se ježí gigantické pískovcové monolitické struktury. Možnost výletu džípem s obědem u Indiánů Navaho. Odpoledne příjezd do Page a zastávka na březích jezera Powell a přehrady Glen Canyon. Nocleh v Kanabu.
6. den:Krásný výlet přes prérie k Bryce kaňonu, jednomu z nejkrásnějších přírodních parků Utahu. Mormoni objevili toto místo v minulém století. Tvary, barvy a stíny kamene a slavné Pink Cliffs se mění neustále od úsvitu do soumraku. Poté přejedeme do nejstaršího parku v Utahu – do Zion kaňonu známého skalami a útesy tvarů katedrál. Některé z nich dosahují výšky až 4.000 stop. Pokračování směrem k Saint George, městu založenému Mormony. Na konci dne dojedeme do Las Vegas. Ubytování, nocleh.
7. den:Pojedeme přes Nevadskou poušť směrem na Pahrump a Shoshone. Po příjezdu do Californie sestoupíme do slavného Death Valley (Údolí smrti), které leží cca 320 stop pod úrovní moře. Tato oblast je tak bezútěšná, že první kovbojové, kteří ji přecházeli ji popsali takto: “Žádný pramen, ze kterého by ses napil, žádný strom, na kterém by ses oběsil”. Navštívíte Badwater Point – nejnižší část údolí, Furnace Creek a pískové duny Stovepipe. Návrat do Las Vegas. Nocleh.
8. den:Cesta přes několik nádherných úseků Jihozápadu. Příjezd do Calico, typické westernové vesnice, pojmenované podle různobarevných hor okolo. Bylo to rychle se rozvíjející důlní město (těžilo se stříbro) od r. 1881 do 1896. Pokračování do Fresno, kde strávíte noc. Nocleh.
9. den:Vyjedeme směrem k Yosemitskému národnímu parku s jeho borovicovými a sekvojovými lesy a mohutnými vodopády. Objevíte Half-Dome, Yosemite-Valley, Bridalveil Falls a Yosemite Falls. Večer příjezd do Modesto, nocleh.
10. den:Ráno průvodcovaná prohlídka San Francisca, jednoho z nejfotografovanějších a nejfilmovanějších měst na světě – drahokamu nádherného zálivu. Navštívíte obchodní čtvrť, Union Square, Chinatown a Golden Gate Bridge. Volné odpoledne v San Franciscu, kde se budete moci věnovat nákupům. Nocleh.
11. den:Odjezd do Monterey – nádherné oblasti pláží, cypřišů a útesů. Toto místo je nejoblíbenějším místem mnoha amerických i evropských malířů a básníků. Návštěva města, zejména rybářského přístavu a Cannery Row, která byla proslavena Johnem Steinbeckem. Poté navštívíte Carmel – jedno z nejčarovnějších měst v Californii. Nocleh v Lompocu.
12. den:Odjezd do Santa Barbary – kouzelného městečka, jehož dědictví je viditelné v jeho mnoha nabílených budovách a španělských jménech ulic. Odjezd do Santa Monicy, volno na pobyt na pláži nebo na poslední nákupy. Nocleh v Los Angeles.
13. den:Dopoledne případné volno, poté transport na letiště a odlet dle aktuálního letového řádu.


Podobné zájezdy v této destinaci

56 990 Kč
Základní cena od 56 990 Kč

To nejlepší z Miami + NP EVERGLADES + NASA + BAHAMY (letecky z Prahy)

FirstMinute
USA, Miami
Florida… Výzva pro pravé cestovatele a zážitky, na které se nezapomíná. Vykoupete se v průzračném moři na plážích v Miami, projedete se po Overseas Highway až k nejjižnějšímu bodu USA Key West, navštívíte NP Everglades či Kennedyho vesmírné centrum a užijete si ostrovní atmosféru Baham. Připravte se…
termín: 25.01.2019 délka: 10 dní
11 820 Kč
Základní cena od 11 820 Kč

Best Western Abercorn Inn, airport

USA
Hotel Abercorn Inn leží v Richmondu asi 20 minut jízdy autem od centra města Vancouver. Mezinárodní letiště se nachází 5 minut od hotelu, který nabízí zdarma přepravu svých hostů z a na letiště. Již při příjezdu do hotelu ucítíte přátelskou atmosféru na každém kroku, jedná se o velice pěkný a nově zrenovovaný…
termín: 25.08.2018 délka: 8 dní
12 490 Kč
Základní cena od 12 490 Kč

Mayfair Hotel

USA
Hotel Mayfair leží přímo v centru města Los Angeles. Hotel je vhodný pro širokou klientelu a za slušnou cenu dostanete kvalitní služby. Hotel má 290 pokojů ve 14 patrech, které jsou vybaveny standardním vybavením jako je kabelová televize, radiobudík, klimatizace či kávovar. Hosté mají zdarma připojení…
termín: 25.08.2018 délka: 8 dní

Nabízí

ERIKA TOUR

ERIKA TOUR

Špidlenova 442
51301 Semily
telefon: 481623637

Poptat tento zájezd

Další nabídka v této destinaci

Aktuální počasí

Dallas 12 °C
Las Vegas 8 °C
Los Angeles 14 °C
Miami 23 °C
New York 6 °C
New York, La Guardia 9 °C
San Diego 13 °C
San Francisco 11 °C
Washington 8 °C

Základní informace

USA

USA
Hlavní město: Washington
Počet obyvatel: 268 224 254
Měna: USD
Rozloha: 9,384,658 km2

Místopisy

  • New York

    Praví Newyorčané jsou přesvědčeni, že jejich město je středem světa. S oblibou přitom poukazují na světoznámé panoráma New Yorku s nebetyčnými mrakodrapy, centrum mezinárodního…

  • Kalifornie

    Kalifornie se nachází na západním pobřeží Spojených států. Je nejlidnatějším a třetím největším americkým státem (po Aljašce a Texasu; rozloha: 414 000 km2). Kdyby byla samostatnou…

zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://usa.vasezajezdy.cz/zajezdy/perly-zapadu-usa-279713/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://usa.vasezajezdy.cz