PERLY ZÁPADU USA

cena od 69 990 Kč termín: 01.10.2018 délka: 13 dní (zájezd č. 279713)

13 - denní zájezd

GRAND KAŇON, MONUMENT VALEY, BRYCE KAŇON, ZION KAŇON, DEATH VALLEY, YOSEMITSKÝ NP a LOS ANGELES, HOLLYWOOD, LAS VEGAS A SAN FRANCISCO.
Strhující krajina amerického západu – krajina rudých skal, žhavých pouští, hlubokých kaňonů, vysokých pohoří a hučících vodopádů, třpytivá velkoměsta jako Los Angeles a San Francisco a hlavní město zábavy Las Vegas, to všechno a mnoho dalšího vás čeká na tomto zájezdu.

Ubytování: hotel **

Stravování: snídaně

Doprava: letecky

Tento zájezd již nenabízíme.

Pozice hotelů a letovisek jsou pouze orientační a nemusí být ve všech případech zcela přesné.

Program zájezdu

1. den:Odlet z Prahy – přílet do Los Angeles, transfer do hotelu, nocleh.
2. den:Hollywood: slavná Universal Studios – lokalita největších filmových studií na světě. Tramvajová projížďka s výkladem vám ukáže, kde a jak se filmy natáčejí – zvuková studia, předvedení speciálních efektů a ukázky z filmů jako Ztracený svět a Jurský park. Nocleh.
3. den:Rano prohlídka města – procházka po Hollywood Boulevard a návštěva Mann´s Chinese Theater, kde najdete otisky rukou a podpisy mnoha slavných hvězd otisknuté venku na chodníku. Beverly Hills, centrum, obchodní čtvrť a Mexická čtvrť. Později odpoledne příjezd do Laughlinu, volný čas na procházku po březích řeky Colorado nebo na hazard? Nocleh.
4. den:Přejezd ke Grand kaňonu – mimořádnému geologickému fenoménu. Procházka podél South Rim, abyste shlédli jeden z nejkrásnějších divů světa, který je výsledkem miliony let působící eroze vody a větru. Řeka Colorado – jeden z vrcholů naší cesty, teče 4.500 stop dole. Možnost letu nad kaňonem helikoptérou s výkladem. Nocleh ve Flagstaffu.
5. den:Odjezd do Monument Valley, kde se octnete obklopeni tmavě červenými kopci. Zde byla filmována řada westernů a kovbojek. Na této pouštní planině 25 mil dlouhé a 16 mil široké se ježí gigantické pískovcové monolitické struktury. Možnost výletu džípem s obědem u Indiánů Navaho. Odpoledne příjezd do Page a zastávka na březích jezera Powell a přehrady Glen Canyon. Nocleh v Kanabu.
6. den:Krásný výlet přes prérie k Bryce kaňonu, jednomu z nejkrásnějších přírodních parků Utahu. Mormoni objevili toto místo v minulém století. Tvary, barvy a stíny kamene a slavné Pink Cliffs se mění neustále od úsvitu do soumraku. Poté přejedeme do nejstaršího parku v Utahu – do Zion kaňonu známého skalami a útesy tvarů katedrál. Některé z nich dosahují výšky až 4.000 stop. Pokračování směrem k Saint George, městu založenému Mormony. Na konci dne dojedeme do Las Vegas. Ubytování, nocleh.
7. den:Pojedeme přes Nevadskou poušť směrem na Pahrump a Shoshone. Po příjezdu do Californie sestoupíme do slavného Death Valley (Údolí smrti), které leží cca 320 stop pod úrovní moře. Tato oblast je tak bezútěšná, že první kovbojové, kteří ji přecházeli ji popsali takto: “Žádný pramen, ze kterého by ses napil, žádný strom, na kterém by ses oběsil”. Navštívíte Badwater Point – nejnižší část údolí, Furnace Creek a pískové duny Stovepipe. Návrat do Las Vegas. Nocleh.
8. den:Cesta přes několik nádherných úseků Jihozápadu. Příjezd do Calico, typické westernové vesnice, pojmenované podle různobarevných hor okolo. Bylo to rychle se rozvíjející důlní město (těžilo se stříbro) od r. 1881 do 1896. Pokračování do Fresno, kde strávíte noc. Nocleh.
9. den:Vyjedeme směrem k Yosemitskému národnímu parku s jeho borovicovými a sekvojovými lesy a mohutnými vodopády. Objevíte Half-Dome, Yosemite-Valley, Bridalveil Falls a Yosemite Falls. Večer příjezd do Modesto, nocleh.
10. den:Ráno průvodcovaná prohlídka San Francisca, jednoho z nejfotografovanějších a nejfilmovanějších měst na světě – drahokamu nádherného zálivu. Navštívíte obchodní čtvrť, Union Square, Chinatown a Golden Gate Bridge. Volné odpoledne v San Franciscu, kde se budete moci věnovat nákupům. Nocleh.
11. den:Odjezd do Monterey – nádherné oblasti pláží, cypřišů a útesů. Toto místo je nejoblíbenějším místem mnoha amerických i evropských malířů a básníků. Návštěva města, zejména rybářského přístavu a Cannery Row, která byla proslavena Johnem Steinbeckem. Poté navštívíte Carmel – jedno z nejčarovnějších měst v Californii. Nocleh v Lompocu.
12. den:Odjezd do Santa Barbary – kouzelného městečka, jehož dědictví je viditelné v jeho mnoha nabílených budovách a španělských jménech ulic. Odjezd do Santa Monicy, volno na pobyt na pláži nebo na poslední nákupy. Nocleh v Los Angeles.
13. den:Dopoledne případné volno, poté transport na letiště a odlet dle aktuálního letového řádu.


Podobné zájezdy v této destinaci

8 870 Kč
Základní cena od 8 870 Kč

Best Western South Bay Inn , Lawndale

USA
Hotel South Bay Inn leží nedaleko mezinárodního letiště a pláží LA. Centrum města Los Angeles je vzdáleno cca 15 mil. Jde o velice pěkný a moderní hotel, ve kterém najdete čínskou restauraci, více než 90 pokojů, které jsou vybaveny satelitní TV, radiobudíkem, kávovarem, vysoušečem vlasů, ledničkou, žehličkou…
termín: 20.10.2018 délka: 8 dní
15 780 Kč
Základní cena od 15 780 Kč

Holiday Inn Golden Gateway

USA
Hotel Holiday Inn leží na Van Ness Avenue v centru San Francisca ve spodní části čtvrti Nob Hill. Doslova pár kroků je světoznámá atrakce města "cable car". Hotel prošel kompletní renovací v roce 2004. Tato 26patrová budova nabízí klientům 499 standardně vybavených pokojů (TV,radiobudík, kávovar, mikrovlnka,…
termín: 20.10.2018 délka: 8 dní
17 450 Kč
Základní cena od 17 450 Kč

Fairmont Chicago

USA, Illinois
Poloha hotelu: downtown města Chicago Kapacita hotelu: 692 luxusně vybavené pokoje je určeno pro náročnou a kongresovou klientelu. Hotel má výbornou polohu v centru města. Každý pokoj je vybaven luxusním zařízením jako je například satelitní TV, klimatizace,pracovní stůl, vysoušeč vlasů, radiobudík,…
termín: 20.10.2018 délka: 5 dní

Nabízí

ERIKA TOUR

ERIKA TOUR

Špidlenova 442
51301 Semily
telefon: 481623637

Poptat tento zájezd

Další nabídka v této destinaci

Aktuální počasí

Dallas 12 °C
Las Vegas 8 °C
Los Angeles 14 °C
Miami 23 °C
New York 6 °C
New York, La Guardia 9 °C
San Diego 13 °C
San Francisco 11 °C
Washington 8 °C

Základní informace

USA

USA
Hlavní město: Washington
Počet obyvatel: 268 224 254
Měna: USD
Rozloha: 9,384,658 km2

Místopisy

  • New York

    Praví Newyorčané jsou přesvědčeni, že jejich město je středem světa. S oblibou přitom poukazují na světoznámé panoráma New Yorku s nebetyčnými mrakodrapy, centrum mezinárodního…

  • Kalifornie

    Kalifornie se nachází na západním pobřeží Spojených států. Je nejlidnatějším a třetím největším americkým státem (po Aljašce a Texasu; rozloha: 414 000 km2). Kdyby byla samostatnou…

zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://usa.vasezajezdy.cz/zajezdy/perly-zapadu-usa-279713/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://usa.vasezajezdy.cz