New York - letecké víkendy

cena od 31 990 Kč termín: 05.07.2018 délka: 5 dní (zájezd č. 483265)

5 - denní zájezd

Upozornění : K vyřízení vstupní autorizace ESTA je nutný biometrický pas.

Změna vyhrazena : Změna programu vyhrazena.

Min. počet účastníků : 10.

Ubytování: hotel

Stravování: vlastní

Doprava: letecky

Pozice hotelů a letovisek jsou pouze orientační a nemusí být ve všech případech zcela přesné.

Program zájezdu

1. den:Nejlidnatější metropole Spojených států amerických, rozkládající se na východním pobřeží země při ústí řeky Hudson do Atlantského oceánu. New York je známým multikulturním centrem, ve kterém vzájemně se ovlivňující etnika vlastně vytvářejí novou kulturu – americkou. Město je rozděleno do pěti městských obvodů – Manhattan, Brooklyn, Queens, Bronx a Staten Island, z nichž každý má svou neopakovatelnou atmosféru. Jednou z nejznámějších dominant města je Socha Svobody, která vítá všechny dobrodruhy, plavící se do New Yorku po moři. Další známou stavbou je Brooklyn Bridge, spojující Manhattan s Brooklynem. Významným bodem a symbolem města je rovněž Times Square, náměstí na křižovatce Broadwaye a Seventh Avenue. Milovníci kultury jistě rádi navštíví Lincoln Center, největší kulturní komplex na světě, nebo si prohlédnou hodnotné sbírky v Brooklyn Museu of Art či v Guggenheim Museu. New York je známý i díky svým mrakodrapům, takže určitě neopomeňte navštívit Empire State Building a World Trade Center site, místo, kde stály mrakodrapy zničené při teroristických útocích v roce 2001. Možnost odpočinku v Central Parku, ostrovu přírody uprostřed manhattanských mrakodrapů. Sportovní nadšenci se s radostí podívají k významným stánkům, jako je Madison Square Garden, domov hokejových Rangers a basketbalových Knicks, nebo Yankee Stadium, na kterém hrají domácí zápasy New York Yankees. Tenisový US Open se pak odehrává na dvorcích ve Flushing Meadows.
2. den:setkání s průvodcem na letišti, odlet z Prahy do New Yorku . Po odbavení na letišti transfer do hotelu. Ubytování, dle letového řádu procházka s průvodcem nebo individuální volno, nocleh.
3. den:dopoledne procházka po New Yorku s průvodcem. Možnost seznámit se více s touto metropolí – Manhattan, centrum hudby a umění, slavná Broadway, Wall Street, Chinatown a Pátá Avenue. Odpoledne až večer individuální návštěva Empire State Building, odkud je nejkrásnější pohled na rozzářený Manhattan. Nocleh.
4. den:ráno výlet k Soše Svobody, eventuálně projížďka lodí kolem Manhattanu. Individuální program, možnost fakultativních výletů. Nocleh.
5. den:možnost posledních nákupů. Transfer na letiště a odlet zpět do ČR.
6. den:přílet do Prahy.


Podobné zájezdy v této destinaci

16 430 Kč
Základní cena od 16 430 Kč

Deauville Beach Resort

USA, Florida
Hotel Deauville Beach Resort leží na pláži Miami Beach zhruba 20 km od mezinárodního letiště v Miami. V blízkosti hotelového komplexu je mnoho obchodů (nákupní centrum Lincoln Road Mall), restaurací a také konvenční centrum. Hotel disponuje 480 standardně vybavenými pokoji, které jsou prostorné. Všechny…
termín: 22.04.2018 délka: 8 dní
100 990 Kč
Základní cena od 100 990 Kč

To nejlepší z USA

FirstMinute
USA
Unikátní program ESO travel, který spojuje turistické šlágry východu USA, včetně úchvatného New Yorku s omračující nádherou národních parků jihozápadu.
termín: 30.06.2018 délka: 20 dní
62 990 Kč
Základní cena od 62 990 Kč

Křídla nad západem - Air Tour

USA
Americkým západem na palubě soukromého letounu. Rovněž v ceně : Recepce na uvítání Privátní stroj na všech leteckých úsecích Yosemite NP: prohlídka NAPA Valley: výlet + ochutnávka vína San Francisco: prohlídka + plavba + večeře 17-Mile Drive a Pebble Beach v Monterey Cannery Row v Monterey Los Angeles:…
termín: 07.05.2018 délka: 10 dní

Nabízí

FIRO-tour a.s.

FIRO-tour a.s.

Národní 37/38
11000 Praha
telefon: 221966966

Poptat tento zájezd

Další nabídka v této destinaci

Aktuální počasí

Dallas 12 °C
Las Vegas 8 °C
Los Angeles 14 °C
Miami 23 °C
New York 6 °C
New York, La Guardia 9 °C
San Diego 13 °C
San Francisco 11 °C
Washington 8 °C

Základní informace

USA

USA
Hlavní město: Washington
Počet obyvatel: 268 224 254
Měna: USD
Rozloha: 9,384,658 km2
zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://usa.vasezajezdy.cz/zajezdy/new-york-letecke-vikendy-483265/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://usa.vasezajezdy.cz